Dołącz do grupy międzypokoleniowej!

Nasza grupa międzypokoleniowa stworzyła we współpracy z doświadczonymi trenerkami dramy oraz profesjonalną ekipą filmową krótkometrażowy film dotyczący budowania więzi międzypokoleniowych. Dołączając teraz do zespołu będziesz mieć okazję do zdobycia nowego doświadczenia i umiejętnościwystąpisz w roli eksperta dzieląc się swoimi spostrzeżeniami poprzez przygotowanie scenariusza, organizację i współprowadzenie jednego z Międzypokoleniowych Interaktywnych Spotkań Kulturalnych.

Jeżeli mieszkasz w Warszawie, masz 18-30 lat i chcesz:

  • rozwinąć się i poznać świat osób starszych
  • wziąć udział w otwartym pokazie filmu o relacjach międzypokoleniowych, który stworzyliśmy
  • uczestniczyć w warsztatach, spotkaniach między 24.09-20.11
  • zdobyć doświadczenie w przygotowywaniu i prowadzeniu spotkań międzypokoleniowych dla małych grup, moderowaniu dyskusji podczas Międzypokoleniowych Interaktywnych Kulturalnych Spotkań ( koniec listopada-początek grudnia)

to zapraszamy Cię do dołączenia do zespołu czwartej edycji międzypokoleniowego projektu “Seniorzy i młodzi w twórczym działaniu”!

Udział w projekcie pozwala na:

  • rozwój osobisty, wzmocnienie umiejętności komunikacji i budowania relacji z osobami starszymi, doświadczenie dialogu międzypokoleniowego
  • zaznajomienie się z użyciem interaktywnych metod pracy z grupą (w tym z metodą dramy), zdobycie umiejętności projektowania i realizowania własnej inicjatywy społecznej

Zgłoś się! Pobierz i wypełnij formularz zgłoszeniowy i odeślij na adres : a.rucinska@stop-klatka.org.pl

Zgłoszenia zbieramy maksymalnie do 24 września. Kolejność zgłoszeń ma wpływ na ustalenie terminu rozmowy rekrutacyjnej.

Formularz rekrutacyjny