16.12.2016 r. – webinarium: Proces pracy w grupie międzypokoleniowej na przykładzie VI edycji projektu „Seniorzy i młodzi w twórczym działaniu”.


16 grudnia 2016r. o godzinie 18:30 zapraszamy na webinarium pt. Proces pracy w grupie międzypokoleniowej na przykładzie VI edycji projektu „Seniorzy i młodzi w twórczym działaniu”.

 

Podczas webinarium:

  • Przedstawimy nasz projekt międzypokoleniowy Seniorzy i młodzi w twórczym działaniu przez pryzmat procesu grupowego, 
  • Opowiemy o włączaniu różnych metod pracy z grupą w działania grup międzypokoleniowych (rozgrzewki dramowe i ćwczenia budujące grupę, wybrane techniki dramowe, storytelling i projekt) 
  • Wymienimy się informacjami na temat działań międzypokoleniowych, które prowadzą uczestnicy webinarium.

 

Webinarium poprowadzą koordynatorki i trenerki projektu międzypokoleniowego Seniorzy i młodzi w twórczym działaniu:

Katarzyna Dzięciołowska – historyczka, nauczycielka i trenerka warsztatów edukacyjnych. Instruktorka harcerska zaangażowana w życie społeczne i obywatelskie, zwłaszcza w warszawskiej dzielnicy Ochota. Prowadzącą grupy międzypokoleniowe na Woli, Ochocie i w Aninie.

Beata Rainko – koordynatorka, aktorka Teatru Forum i trenerka warsztatów edukacyjnych, związanych z rozwojem kompetencji interpersonalnych i społecznych. Prowadząca grupy międzypokoleniowe w Aninie. 

 

Aby wziąć udział w webinarium, kliknij w link https://spdstopklatka.clickmeeting.com/-proces-pracy-w-grupie-miedzypokoleniowej-na-przykladzie-vi-edycji-projektu-seniorzy-i-mlodzi-w-two

Przekieruje Cię to na platformę ClickMeeting, gdzie zalogujesz się i o 18:30 rozpoczniesz udział w webinarium. Proponujemy logować się 5-10 minut przed rozpoczęciem spotkania.

Jeśli będziesz uczestniczyć za pomocą urządzeń mobilnych /tabletu, telefonu/ to potrzebne Ci będzie ID webinarium: 186-589-993